1. liga piłkarzy ręcznych. SMS ZPRP Kielce zdemolowała drużynę z Chrzanowa!

Archiwum
W zaległym meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP Kielce wygrała z Unimetalem Recykling MTS Chrzanów.

SMS ZPRP Kielce - Unimetal Recykling MTS Chrzanów 33:21 (16:11)
SMS ZPRP: Ałaj, Poźniak - Kosiba, Pacuła 3 (1), Węgielewski 1, Bykowski 3, Smulski, Głuszczenko 6, Kapela 1, Graczyk 4, Rosowski, Domagała 2, Będzikowski 1, Antolak 2 (2), Michałowicz 9, Wawrzyniak 1.

Drużyna trenera Mariusza Jurasika pokonała kolejnego w ostatnim czasie (po Olimpii Medex Piekary Śląskie, Zagłębiu ZSO 14 Sosnowiec i KSSPR Końskie) bardziej doświadczonego oraz wyżej notowanego rywala i awansowała z dziesiątego na ósme miejsce w tabeli. W dodatku środowa wygrana miała imponujące rozmiary.

ZOBACZ>>> Niesamowite gole Dylana Nahiego, bardzo dobry mecz Nedima Remiliego, PSG w Final Four po wygranej z THW Kiel. F4 bez niemieckiej ekipy

Na początku meczu drużyna z Chrzanowa popełniła sporo prostych błędów w ataku, oddała kilka niecelnych bądź obronionych przez bramkarza rzutów i SMS ZPRP szybko zbudowała przewagę - w 11 minucie prowadziła 8:2. Potem lekką przewagę uzyskali goście, którzy kilka razy w pierwszej połowie zmniejszali straty do trzech trafień.

Początek drugiej połowy wyglądały tak, jak początek pierwszej - w 38 minucie było 22:12. Tym razem jednak drużyna z Kielc nie dała rywalowi odrabiać strat, kilka razy skontrowała i w 56 minucie prowadziła już 32:17.

ZOBACZ>>> Wpół do mistrza. Łomża Vive podejmuje Azoty. Jurecki pierwszy raz w takim meczu od 15 lat

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: