1. liga piłkarzy ręcznych. Świetny mecz i wysoka wygrana SMS ZPRP I Kielce w Rudzie Śląskiej

Archiwum
W piątkowym meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Grunwald Ruda Śląska przegrał z SMS ZPRP I Kielce.

Grunwald Ruda Śl. - SMS ZPRP I Kielce 20:37 (10:18)
SMS ZPRP I: Poźniak, Jastrzębski - Aksamit 2, Będzikowski 5 (2), Wiaderny 6, Wiatrzyk, Antolak 5, Michałowicz 10, Majchrzak 1, Jarosz 5, Stempin, Kotliński 1, Grzybowski 2.

Mimo że Grunwald zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, to ma w składzie kilku doświadczonych zawodników, jak Kamil Cieniek, Krzysztof Kurełek, czy wicelider klasyfikacji strzelców pierwszej ligi, były reprezentant Polski, 41-letni Arkadiusz Miszka. Drużyna trenera Zygmunta Kamysa nic sobie z tego nie zrobiła i po bardzo dobrej grze odniosła wysokie zwycięstwo.

Zespół z Kielc szybko ustawił sobie mecz - w 6 minucie SMS prowadziła 4:1, a w 24 - 13:7. Świetnie goście zagrali na początku drugiej połowy, kiedy pierwsze sześć minut wygrali 7:0 i wygrywali już 25:10.