11-latkowie z Granatu Skarżysko drudzy w Starachowicach, w styczniu jadą do Krakowa

/RTK/
Bardzo dobrze radzą sobie w obecnym sezonie halowym młodzi piłkarze Granatu Skarżysko-Kamienna, reprezentujący rocznik 2000.

Podopieczni Dariusza Kasprzyka wywalczyli drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezesa Firmy Perfopol w Starachowicach. W finale rozgrywek skarżyszczanie zmierzyli się z Radomiakiem. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem, w rzutach karnych Granat przegrał 2:3. Granat wystąpił w składzie: Adrian Kurdziuk, Michał Mydlarz - król strzelców turnieju, zdobył 11 bramek, Kacper Marcinkowski - najlepszy zawodnik rozgrywek, Kamil Uciński, Jakub Ungier, Kacper Błaszczyk, Karol Strzelec, Gerard Strzelec, Kacper Świercz, Jakub Świercz, Kordian Żak, Konrad Skalski. - Zebraliśmy wiele słów uznania od obserwatorów turnieju. Już 13 stycznia wyjeżdżamy na kolejny ogólnopolski turniej, który odbędzie się w Krakowie-Skotnikach na boiskach o sztucznej nawierzchni. Organizuje go fundacja tamtejszej Wisły - zapowiada trener Kasprzyk.