150 młodych piłkarzy wzięło udział w wakacyjnym VII Turnieju Dzikich Drużyn w Busku-Zdroju

ALI
Puchary dla zwycięzców - tak zakończył się wakacyjny VII Turniej Dzikich Drużyn w Busku-Zdroju. Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Impreza była bardzo udana, puchary za wygraną otrzymały drużyny - Owoce Jogobelli, FC Drewniaki i Skorzów.

Rozgrywki turniejowe - na boisku Orlik, obok buskiej krytej pływalni - ruszyły w sobotę po południu. Rywalizowało 17 drużyn, w trzech kategoriach wiekowych. Emocji było co niemiara, a bramki sypały się jak z rogu obfitości.

Zwycięzców poznaliśmy w niedzielę przed wieczorem. W kategorii najmłodszych, do 12 lat, pierwsze miejsce zajęły Owoce Jogobelli, wyprzedzając FC Kozaki i Koroniarzy. W grupie 13-15 lat wygrały FC Drewniaki przed FC Smerfy i PMOS Busko. W kategorii 16-18 lat pierwszy był Skorzów, drugie - Królewskie Diabły, zaś trzecią lokatę zajęły Biedroneczki.

Zakończenie turnieju miało bogatą oprawę. Były puchary, nagrody i... brawa publiczności dla młodych piłkarzy. Imprezę zorganizował Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji.