16 bramek Fugiela! Vive Targi II Kielce pokonało Grunwald Ruda Śląska

/PK/
W zaległym meczu II ligi piłkarzy ręcznych, Vive Targi II Kielce pokonało Grunwald Ruda Śląska 41:35 (21:13).

Vive Targi II: Gruszczyński, Bysiak - Jamioł, Romański 2, Chęcina 2, Sękowski 5, Pięta 9 (1), Fugiel 16 (6), Styrna 3, Rączka 2, Janus, Zimoch 1, Wołowiec, Kusal 1.

Do nadspodziewanie gładkiego zwycięstwa kielczan nad wyżej notowanym rywalem, najbardziej przyczynił się zdobywca 16 bramek, Tomasz Fugiel. W 14 minucie gospodarze prowadzili 5:1 i emocje się skończyły, a w drugiej połowie przewaga drużyny trenera Aleksandra Litowskiego sięgała 10 bramek.