22 bramki różnicy w meczu KSZO Ostrowiec z Juvenią Rzeszów

Rafał SOBOŃ
Rafał Soboń
Zgodnie z przewidywaniami, zespół z Ostrowca nie miał najmniejszych problemów z odniesieniem przekonywującego zwycięstwa w meczu z outsiderem rozgrywek.

Juvenia Rzeszów - KSZO Odlewnia Ostrowiec 23:45 (13:21)

KSZO: Szewczyk, Drabik - Afanasjev 7, Mroczek 3, Jeżyna 2, Kubisztal 3, Pomiankiewicz 3, Kieloch 5, Dziura 4, Cukierski 2, Radowiecki 4, Fugiel 4, Zdziech 3, Świeca 2, Sułecki 2, Biskup 1.

Po kwadransie na tablicy widniał wynik 14:6 dla KSZO. W 18 minucie, przy prowadzeniu 16:8 trener Zbigniew Tłuczyński postanowił wziąć czas. Po nim zostali zmienieni wszyscy gracze z pola. Na pięć minut przed przerwą KSZO prowadził 19:10, a na drugą połowę wyszedł z ośmiobramkową przewagą (21:13). Kwadrans przed końcową syreną, przy stanie 34:21 na parkiet wrócił wyjściowy skład, a spotkanie zakończyło się wygraną KSZO 45:23.