27. Finał WOŚP 2019 w Kielcach. Torty i piernikowe serca od...

  27. Finał WOŚP 2019 w Kielcach. Torty i piernikowe serca od cukierni Świat Słodyczy (WIDEO, ZDJĘCIA)

  Zdjęcie autora materiału

  Monika Kluzek

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Iwona Wójcik, właścicielka cukierni Świat Słodyczy
  1/13
  przejdź do galerii

  Iwona Wójcik, właścicielka cukierni Świat Słodyczy ©Dawid Łukasik

  Już w niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane są pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Do akcji pomocy dołączyła również kielecka cukiernia Świat Słodyczy.


  Iwona Wójcik, właścicielka Świata Słodyczy, już po raz drugi organizuje akcję Świętokrzyskie Serca dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  W niedzielę 13 stycznia, w Galerii Echo w Kielcach, na poziomie -1, tuż przy czerwonej scenie, staną stoiska cukierni. Za symboliczną kwotę, wrzuconą do orkiestrowej puszki, będzie można kupić i udekorować piernikowe serduszka. Przygotowano ich aż 500. W zeszłym roku w ten sposób udało się uzbierać 6,5 tysiąca.

  Poza piernikowymi sercami na aukcję przeznaczone zostaną również torty. Najważniejszym z nich niewątpliwie jest ten ważący prawie 10 kilogramów tort w kształcie serca.

  Dawid Łukasik


  W tym roku wylicytować będzie można także choinki z piernika udekorowane przez Piotra Kupichę, oraz bombkę z autografem artysty.

  Piotr Kupicha w Świecie Słodyczy w Kielcach. Niezwykłe życzenia dla czytelników Echa Dnia (WIDEO, zdjęcia)

  - Zapraszam do Galerii Echo w niedzielę 13 stycznia. Od godziny 12 do 16. Będziemy mogli zrobić coś fajnego razem. Będzie szereg niespodzianek o których nie mogę państwu powiedzieć. Musicie państwo przyjechać i zobaczyć - zachęca Iwona Wójcik.

  W zeszłym roku podczas akcji Świętokrzyskie Serca dla WOŚP, podczas sprzedaży pierników i licytacji zebrano 10 tysięcy złotych.

  ZOBACZ TAKŻE


  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo