W sobotnim sparingu Czarni Połaniec pokonali czwartoligowca z Podkarpacia, Izolatora Boguchwała.

Czarni Połaniec - Izolator Boguchwała 4:2 (0:1)
Bramki:
dla Czarnych Adam Kramarz, Kamil Hul, Piotr Ferens, Oskar Łąk
Czarni: Siryk, Orzechowski, Bakowski, Bażant, Załucki, Woś, Kron, Wątróbski, Gębalski, Kramarz, Mucha.
Oraz Wieczerzak, Łąk, Hul, Bawor, Śledź, Smoleń, Ferens, Krępa.

W pierwszej połowie Czarni stracili gola tuż przed gwizdkiem oznaczającym przerwę, a następnie drugą część meczu zaczęli od kolejnej straconej bramki.

Później jednak wzięli się za odrabianie strat i ostatecznie zdołali nawet zwyciężyć. Gole dla podopiecznych trenera Grzegorza Wcisło strzelali: Adam Kramarz, Kamil Hul, Piotr Ferens i Oskar Łąk.

Był to szóstym mecz sparingowy dla Czarnych. W poprzednich ich wyniki były następujące: 4:2 z SKS Wisłą Sandomierz, 5:2 z Głogovią Głogów Małopolski, 1:2 z GKS Zio-Max Nowiny, 2:3 z MKS Sokołem Kolbuszowa Dolna i 2:0 z Watkem Koroną Rzeszów.)

Kolejny i zarazem ostatni mecz sparingowy drużyna z powiatu staszowskiego zagra z pierwszoligową Puszczą Niepołomice. Będzie to piątego marca.