3 liga. ŁKS Probudex Łagów zremisował na wyjeździe z Unią Tarnów 0:0. Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Dorota Kułaga
Artur Gawle/Tarnów Nasze Miasto
W sobotnim meczu trzeciej ligi ŁKS Probudex Łagów bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Unią Tarnów.

Unia Tarnów - ŁKS Probudex Łagów 0:0
ŁKS Probudex: Lipiec - Cichocki, Spychka, Rogala, Ruiz - Seweryn, Zachara (68. Piróg), Waniek, Mydlarz, Imiela (73. Orlik) - Bielka (46. Chełmecki, 83. Słabosz).
Żółte kartki: Mydlarz, Bielka, Rogala (Łagów).

Po dwóch zwycięstwach w tegorocznych meczach w trzeciej lidze - z KSZO 1929 Ostrowiec na wyjeździe 1:0 i u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska 4:1 podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego uzyskali bezbramkowy remis z Unią Tarnów.

-Gdyby punkty przyznawało się za wrażenie artystyczne, to my zostawiliśmy lepsze wrażenie. Pierwsza połowa była zdecydowanie dla nas, mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki. Najlepsze mieli Bielka i Mydlarz. Rywal miał przewagę w drugiej połowie, do 70 minuty, miał jedną bardzo dobrą okazję. Końcówka znowu należała do nas, gola mógł strzelić Seweryn. W sumie remis sprawiedliwy, ale pozostał niedosyt, bo byliśmy odrobinę bliżej zwycięstwa - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener zespołu z Łagowa.