3 Liga. Pewna wygrana Czarnych Połaniec z Lublinianką i awans na siódme miejsce w tabeli. Zobacz zdjęcia z meczu

Bartosz Wartałowicz
Czarni Połaniec pokonali Lubliniankę Lublin 3:1 w ramach 27 kolejki 3 Ligi grupy 4. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Pewne zwycięstwo Czarnych Połaniec w 3 lidze

Czarni Połaniec - Lublinianka Lublin 3:1 (2:0)
Bramki: Arleison Martinez 15, Eryk Galara z karnego 41, Krystian Kardyś 65 - Patryk Knap 49.
Czarni: Wieczerzak, Żądło, Bakowski, Smoleń, Bawor - Śledź, Kardyś, Wątróbski, Galara (81 Kałaska), Banik (73 Płużek) - Martinez (38 Gębalski).
Żółte kartki: Flis, Książek (Lublinianka)
Czerwona kartka: Bartosz Płocki 62 (Lublinianka)
Sędziował: Rafał Szydełko (Rzeszów).

Naszym celem było wygranie tego meczu, przed meczem każdy nam dopisywał trzy punkty, ale to weryfikuje boisko. Wygraliśmy pewnie, nasze zwycięstwo nie było nawet przez moment zagrożone

- powiedział trener Michał Szymczak.

Gospodarze już w 15 minucie otworzyli wynik meczu, a gola zdobył bardzo solidny w tej rundzie Arleison Martinez, który jeszcze w pierwszej połowie musiał opuścić boisko, ze względu na uraz. - Kontuzja nie jest groźna, nie chcieliśmy jednak ryzykować - zapewniał szkoleniowiec. Przed przerwą Czarni zdobyli kolejnego gola - rzut karny wykorzystał Eryk Galara. Po przerwie zdecydowanie zaatakowali goście z Lublina i Marcina Wieczerzaka pokonał Patryk Knap. Od 62 minuty goście grali w 10, bo czerwoną kartkę obejrzał Bartosz Płocki, który faulował wychodzącego na czystą pozycję Kardysia. Wspomniany Krystian Kardyś 3 minuty później ustalił wynik spotkania i mecz zakończył się wynikiem 3:1.