3 liga. Piłkarze ŁKS Probudex Łagów w meczu derbowym pokonali Czarnych Połaniec 3:0. Paweł Lipiec obronił rzut karny

Dorota Kułaga
W 3-ligowych derbach ŁKS Probudex Łagów pokonał Czarnych Połaniec 3:0.
W 3-ligowych derbach ŁKS Probudex Łagów pokonał Czarnych Połaniec 3:0. Kamil Bielaszewski
W trzecioligowych derbach województwa świętokrzyskiego ŁKS Probudex Łagów pokonał Czarnych Połaniec 3:0.

ŁKS Probudex Łagów - Czarni Połaniec 3:0 (1:0)
Bramki: Sergiej Melinyszyn 28, Adam Imiela 55 z karnego, 67.
ŁKS Probudex: Lipiec - Melinyszyn (80. Winkler), Szymocha, Waniek - Rogoziński (80. Tonia), Imiela, Mydlarz, Seweryn - Orlik (55. Mianowany), Lepiarz (80. Chełmecki), Piróg (70. Rogala).
Czarni: Siryk - Bażant (86. Pyryt), Woś, Załucki, Smoleń (86. Śledź) - Janeczko (34. Stańczyk), Wiktor (62. Bakoski), Wątróbski, Nytko (62. Łąk) - Galara - Bawor.
Żółte kartki: Rogala, Mianowany, Seweryn, Winkler (ŁKS Probudex), Stańczyk, Łąk (Czarni).

Podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego pewnie wygrali spotkanie derbowe, chociaż do przerwy gra była wyrównana. Czarni w 51 minucie mieli okazję do wyrównania, ale Damian Bawor nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił dobrze dysponowany w tym spotkaniu Paweł Lipiec.

-Pierwsza połowa była bardzo otwarta, obydwie drużyny stworzyły po kilka dogodnych sytuacji. Paweł Lipiec przy stanie 1:0 obronił rzut karny. Po przerwie zdobyliśmy drugą bramkę, trzecią i wtedy już spokojnie kontrolowaliśmy do spotkanie - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener zespołu z Łagowa.