3 liga. Po emocjonującym meczu piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali z Lublinianką 3:2. To spotkanie dało trenerowi dużo do myślenia

Dorota Kułaga
Po emocjonującym meczu piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali w trzeciej lidze z Lublinianką Lublin 3:2. 23935409

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Lublinianka Lublin 3:2 (1:1)
Bramki: Adrian Dziubiński 2, Fabian Burzyński 71, Michał Nawrot 79 - Fryderyk Janaszek 17, Sebastian Rak 51.
KSZO 1929: Burek – Maidanevych (84 Pawlik), Sylwestrzak, Camargo, Cukrowski (46 Lipka) – Brągiel, Dziubiński, Nawrot, Tymoszenko, Bełczowski (68 Burzyński) – Czernij (84 Persona).
Lublinianka: Krupa – Futa, Śledzicki, Myszka, Chodziutko – Rak (87 Flis), Tymosiak, Baran (78 Niegowski), Janaszek, Brzyski – Paluch.
Żółte kartki: Maidanevych (KSZO 1929) – Brzyski (Lublinianka).

Podopieczni trenera Rafała Wójcika pokazali charakter. Przegrywali z Lublinianką 1:2, ale trafienia Fabiana Burzyńskiego w 71 minucie i Michała Nawrota w 79 minucie sprawiły, że trzy punkty zostały w Ostrowcu.
-Ten mecz dał mi dużo do myślenia. Dobrze dobrze się ułożył, szybko zdobyliśmy bramkę, mieliśmy kolejne sytuacje. Nasza gra była taka jak zaplanowaliśmy. Po stracie gola nasza gra się posypała, zabrakło konsekwencji. Musieliśmy "krwawić" i z uczuciem ulgi przyjąć końcowy gwizdek arbitra. Szacunek dla Lublinianki za to, że pokazała dobrą grę - podsumował spotkanie Rafał Wójcik, trener KSZO 1929 Ostrowiec.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?