3 liga. Remis Korony II Kielce z Podlasiem Biała Podlaska. Bramka Michała Smolarczyka, czerwona kartka Krzysztofa Kiercza

Dorota Kułaga
Bramkę dla Korony II Kielce zdobył Michał Smolarczyk.
Bramkę dla Korony II Kielce zdobył Michał Smolarczyk. Kamil Bielaszewski
Piłkarze Korony II Kielce w meczu 3 ligi zremisowali na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska 1:1. Wyrównującą bramkę zdobył Michał Smolarczyk.

Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce 1:1 (0:0), Maciej Kurowski 77 - Michał Smolarczyk 89.
Korona II: Mamla - Zwoźny, Więckowski, Kiercz, D. Lisowski - Turek (82. Kośmider), Bielka (46. Majewski), Strzeboński, P. Lisowski (72. Sowiński), Konstantyn (72. Mucha) - Szulc (62. Smolarczyk).
Żółta kartka: Andrzejuk (Podlasie).
Czerwona kartka: Kiercz (Korona, 90+2 minuta, za faul).
Sędziował: Radosław Jemielity (Łomża).

-Pierwsza połowa na remis, choć z analizy wideo wynika, że w 4 minucie zdobyliśmy prawidłowo bramkę, a sędzia jej nie uznał, odgwizdał spalonego. Po przerwie nie poznawałem zawodników, popełniali proste niewymuszone błędy i Rafał Mamla raz po raz ratował nas z opresji. Po prostym błędzie straciliśmy gola, ale trzeba pochwalić pochwalić zawodników za to, że walczyli do końca i wyrównali. Jesteśmy beniaminkiem, uczymy się tej ligi. Wracamy do Kielc z podniesioną głową - powiedział Mariusz Arczewski, trener Korony II.