3 liga. Remis ŁKS Probudex Łagów w derbach z Koroną II Kielce. Czerwoną kartkę dostał bramkarz Żółto-Czerwonych Marceli Zapytowski

Jaromir Kruk
ŁKS Probudex Łagów zremisował z Koroną II Kielce 1:1.
ŁKS Probudex Łagów zremisował z Koroną II Kielce 1:1. Kamil Bielaszewski
W ciekawym meczu derbowym w trzeciej lidze ŁKS Probudex Łagów zremisował z rezerwami Korony Kielce 1:1.

ŁKS Probudex Łagów – Korona II Kielce 1:1 (0:1)
Bramki: Artur Piróg 54 - Dawid Lisowski 10.
ŁKS: Lipiec – Meliniszyn, Szymocha, Waniek – Seweryn (72 Kafel), Mianowany (72 Tonia), Mydlarz, K. Rogoziński – Imiela (65 Chełmecki), Lepiarz (46 Orlik), Piróg.
Korona II: Zapytowski – Zwoźny, Kiercz, Więckowski, P. Lisowski – K. Turek (71 Kośmider), D. Lisowski – Bielka (56 Konstantyn), Bojańczyk (59 Majewski), Strzeboński (59 Jopkiewicz) – Smolarczyk (71 Płocica).
Żółte kartki: K. Rogoziński, Imiela, Orlik, Rogala - K. Turek, Smolarczyk, Konstantyn, Kośmider, Jopkiewicz, Kiercz.
Czerwona kartka: Zapytowski (Korona II) 89 – za 2 żółte.
Sędziował: Adam Sekuterski (Łódź).
Widzów: około 200.

Koronie II pomogło, że nie skorzystała z zawodników z pierwszej drużyny, którzy nie znają pewnych schematów i podchodzą do gry w trzeciej lidze na pół gwizdka. Podopieczni Mariusza Arczewskiego (pochodzi z Łagowa) natarli od samego początku i już w 1 minucie dwa razy piłkę musiał odbijać Paweł Lipiec: po strzale i dobitce Miłosza Strzebońskiego. W 10 minucie Lipca z daleka zaskoczył Dawid Lisowski. W 24 minucie prowadzenie gości mógł podwyższyć Miłosz Strzeboński, ale jeden z zawodników z Łagowa wybił futbolówkę z pustej bramki. Kolejną znakomitą okazję dla Korony II zmarnował aktywny Adrian Bielka. W drugiej odsłonie obudził się ŁKS i w 54 minucie wyrównał Artur Piróg (asysta Mateusza Mianowanego). Poprzeczkę obili: Sergiej Meliniszyn z Łagowa i Krzysztof Kiercz z Korony II, a w nerwowej końcówce z boiska za dwie żółte kartki i w efekcie czerwoną zobaczył za grę na czas Marceli Zapytowski. Między słupkami stanął Szymon Płocica i gola nie puścił. Obie strony nie były zadowolone z remisu.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani