3. Liga. Star Starachowice pokonał na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski. Zespół Tadeusza Krawca grał przez 30 minut w przewadze

Bartosz Wartałowicz
Star pokonał 2:0 na wyjeździe Orlęta. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>
Star pokonał 2:0 na wyjeździe Orlęta. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>Marcin Słoka
Star Starachowice pokonał 2:0 na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski w 13 kolejce 3 Ligi grupy czwartej. Zobacz relację i zdjęcia.

Orlęta Radzyń Podlaski - Star Starachowice 0:2 (0:1)
Bramki: Przemysław Śliwiński 45, Szymon Kot 60.
Star: Lipiec - Styczyński, Jagiełło, Bracik, Majdanewicz (80. Gębura) - Puton, Duda (80. Ambrozik) - Wcisło, Handzlik (61 Kośmider), Kot (61 Stefański) - Śliwiński (68 Stanisławski).
Żółte kartki: Puton, Wcisło.

Zobacz zdjęcia

Zespół Tadeusza Krawca odkupił winy po remisie z Podlasiem Biała Podlaska i pewnie pokonał na wyjeździe zespół Orląt. Na prowadzenie Star wyszedł w 45 minucie. Prostopadłe zagranie Włodzimierza Putona wykorzystał Przemysław Śliwiński i zdobył gola do szatni. Od 58 minuty drużyna ze Starachowic grała w przewadze, po czerwonej kartce dla jednego z piłkarzy gospodarzy. Z takiego prezentu beniaminek 3 ligi musiał skorzystać i w 60 minucie było już 0:2 dla Staru po golu Szymona Kota. Drużyna Tadeusza Krawca utrzymała dwubramkowe prowadzenie do końcowego gwizdka.

Nasze zwycięstwo było zasłużone. Udało nam się zdobyć dwie bramki i kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe. Zagraliśmy bardzo mądrze w defensywie i wypunktowaliśmy rywala

- powiedział Tadeusz Krawiec, trener Staru Starachowice.