3. liga. Wygrana ŁKS Probudex Łagów po karnym w dodanym czasie gry

W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Stal Kraśnik przegrała z ŁKS Probudex Łagów 1:2.

Stal Kraśnik – ŁKS Probudex Łagów 1:2 (1:1)
Bramki:
Krystian Michalak 32 - Kacper Rogoziński 45, Adam Imiela 90+4 z karnego.

ŁKS Probudex: Pietras – Kolasa 6, Czerwiak 6, Ślefarski 6, Borowiak 6 (70. Gierczak 2) – Rogala 8, F. Rogoziński 3 (46. Amarildo 3), Mójta 8, K. Rogoziński 8 – Zaręba 6 (70. Krzeszowski 2), Imiela 8 (90.+6. Uniat nie klas.).

- Kolejny mecz, już chyba piąty, kiedy pierwsi tracimy bramkę, a potrafimy dogonić a nawet przegonić rywala. Za to wielkie brawa dla chłopaków - cieszył się trener łagowian, Ireneusz Pietrzykowski. Jego zespół przeważał w tym meczu, stworzył więcej sytuacji podbramkowych, częściej był w posiadaniu piłki w centrum boiska.

Ale pierwsi gola zdobyli gospodarze. W 32 minucie po strzale z rzutu wolnego bramkarz gości odbił piłkę, a z dobitką pospieszył Krystian Michalak i była ona skuteczna. ŁKS Probudex zdążył wyrównać jeszcze przed przerwą - kontrę przeprowadzili Adamowie Imiela i Mójta, a wykończył ją Kacper Rogoziński.