4 liga. Skandal w Daleszycach. Pretensje do arbitra, piłkarze Czarnych Połaniec zeszli z boiska

dor, jkm, pw
Archiwum
W weekend 5-6.06.2021 gra świętokrzyska piłkarska 4. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Wierna Małogoszcz – AKS Busko-Zdrój 1:3 (1:1)
Bramki: Wiktor Soboń 38 – Dorian Buczek 25, 75 z karnego, Mateusz Janiec 54.
Wierna: Spurek – M. Malinowski, Bała, Gajek, Sielecki (57 O. Szymkiewicz) – D. Czarnecki, Soboń – Kraus (85 Stalmasiński), Jaśkiewicz, Rejowski – Grzyb (70 Szczepańczyk).
AKS: Picheta – Karasek, Bandura, Radwański, Boś – Jan Kowalski (65 Szymański), H. Pańtak (60 Mika), Pietras, Sinkiewicz, Janiec (78 Piwowarski) – Buczek (85 Lasia).

Trwa świetna passa zespołu z Buska, w którym bardzo dobrą pracę wykonuje Mariusz Kośmider. Ostatnie 4 mecze AKS wygrał, w siedmiu zaliczył 6 zwycięstw i jeden remis, z Nidą w Pińczowie. – Kluczem jest dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Mamy piłkarzy z jakością i to pokazujemy – powiedział Mariusz Kośmider, szkoleniowiec AKS. W Małogoszczu podopieczni Kośmidra pokazali swoją siłę w ofensywie. Znowu dwa gole strzelił Dorian Buczek, a jednego dołożył Mateusz Janiec. – Staraliśmy się, ale wygrał zespół z większą jakością. Pomogliśmy AKS naszymi prostymi błędami – dodał Mariusz Lniany, szkoleniowiec Wiernej.

GKS Rudki - Olimpia Pogoń Staszów 2:0 (1:0)
Bramki: Dariusz Kowalski 35, 47.

Star Starachowice - OKS Opatów 1:0 (0:0)
Bramka: Patryk Kosztowniak 46.

Łysica Bodzentyn - Hetman Włoszczowa 1:2 (1:0)
Bramki: Adam Koprowski 37 - Damian Bugno 70, Grzegorz Małek 78.
-To bardzo ważne zwycięstwo, cieszy tym bardziej, że mieliśmy ogromne problemy kadrowe. Trzeba pochwalić zespół za determinację. Obydwie bramki zdobyliśmy grając w dziesięciu, bo czerwoną kartkę dostał Wargacki. Zespół pokazał charakter i to cieszy - powiedział Sławomir Grzesik, trener Hetmana.

Neptun Końskie - GKS Zio-Max Nowiny 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Kwiecień 24.

Alit Ożarów – Moravia Anna-Bud Morawica 2:1 (0:1)
Bramki: Paweł Mróz 66, Sebastian Król 69 – Łukasz Zawadzki 7.
Alit: Żytniewski – Chorab, Wawrylak, Kiljański, Kosno – Król, Praga (69 Sorbian), M. Kamiński, F. Stępień – Poński, P. Mróz.
Moravia: Piotr Kubicki – Miszczyk, Detka (46 Gilewski), Mateusz Zawadzki, W. Młynarczyk – Ł. Zawadzki (46 Horna), Kamil Kubicki (75 Terech), Garbala, Durlik (58 Jaroń) – Pryjmak (75 B. Wysocki), Michał Rybus.

Zasłużona wygrana Alitu, na co nie zanosiło się do przerwy. Goście prowadzili po golu Łukasza Zawadzkiego z 7 minuty, w drugiej połowie nie mieli jednak nic do powiedzenia. Wyrównał efektownym lobem Paweł Mróz, a zwycięską bramkę dla gospodarzy uzyskał Sebastian Król. – Mecz mógł się podobać, a wygraliśmy zasłużenie – podsumował Paweł Rybus, trener zespołu z Ożarowa.

Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów 0:0
Granat: Sieczka - Suwara, Boruch, Szewczyk, Dudzik, Papros, Uniat, Uciński (72 Gładyś), Rzeszowski (85 Stopiński), Bartosiak, Sot
Orlicz: Szram - Czeneszkow, Cedro, Boleń (46 Skarbek), Bator, Solnica, K. Tumulec, Supierz (56 Grzejszczyk), Jaworski (68 Kokosza), Paprocki, M. Tumulec (88 Sikora)

Zobacz zdjęcia z meczu: Granat Skarżysko-Kamienna – Orlicz Suchedniów

Przeciętny mecz, który zawiódł kibiców. Żaden zespół nie zagrał na miarę własnych możliwości. To były najmniej ciekawe derby powiatu skarżyskiego od lat. Tradycyjnie jednak nie obyło się bez czerwonych kartek. Z boiska przed czasem zeszli Piotr Solnica z Orlicza i Paweł Suwara z Granatu.

TS 1946 Nida Pińczów – Naprzód Jędrzejów 3:0 (1:0)
Bramki: Karol Parlicki 21, Michał Krzak 66, Krystian Zaręba 90

Lubrzanka Kajetanów - Partyzant Radoszyce 2:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Skrzyniarz 57, Maciej Pokora 72 - Przemysław Winckowicz 90.

[b]Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec. Mecz został przerwany w 90+6 minucie przy stanie 2:2.
Bramki: Michał Smolarczyk 23, Maciej Żądło 62 - Piotr Ferens 38, Adrian Gębalski 79.
Przy stanie 2:2 w 90+6 minucie piłkarze Czarnych zeszli z boiska, bo chwilę wcześniej sędzia Rafał Rzeszutek podyktował rzut karny dla Spartakusa. Nie został on jednak wykonany. - To co wyprawia ten pan arbiter to zabijanie futbolu. To policzek dla świętokrzyskiego środowiska piłkarskiego. Najwyższy czas coś z tym zrobić - powiedział mocno zdenerwowany Grzegorz Wcisło, trener Czarnych.

20. Partyzant Radoszyce 34 18 27-103
1. miejsce - awans do 3. ligi, 18.-20. miejsce - spadek do klasy okręgowej.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: