A klasa grupa 2. Nida Sobków pewnie pokonała GKS Kluczewsko. Goście wciąż są na ostatnim miejscu w tabeli. Zobacz galerię zdjęć z meczu

Bartosz Wartałowicz
Nida wygrała z GKS Kluczewsko. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>>
Nida wygrała z GKS Kluczewsko. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>>Bartosz Wartałowicz
Nida Sobków pokonała GKS Kluczewsko 3:0 w meczu 8 kolejki A klasy grupy 2. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.

Nida Sobków - GKS Kluczewsko 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Sołtys 33, 43 z karnego, Jakub Przygodzki 49.

Od początku widoczna była przewaga gospodarzy, którzy nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji. Goście próbowali odpowiadać kontratakami, ale nie stwarzali poważnego zagrożenia pod bramką Nidy. Gospodarze objęli prowadzenie w 33 minucie, kiedy Mateusz Sołtys wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i błąd defensywy GKS-u. Ten sam zawodnik podwyższył wynik z rzutu karnego 10 minut później. Na początku drugiej połowy Nida zamknęła mecz po trafieniu Jakuba Przygodzkiego. Zespół z Kluczewska po 8 kolejkach wciąż ma 0 punktów.