Adam Cieśliński: -To mój drugi gol strzelony przewrotką

/dor/
Bohaterem sobotniego meczu KSZO z Wartą Poznań był Adam Cieśliński. Zdobył dwie bramki, drugą w ostatniej minucie efektowną przewrotką i zapewnił zwycięstwo ostrowieckiej drużynie 2:1.

* Takie bramki "smakują" szczególnie...

-Zgadza się, to była wyjątkowa radość. Tak jak rozmawialiśmy ostatnio, miałem sytuacje ze "Stalówką" i z ŁKS, ale piłka nie chciała wpaść do siatki - mówił nam dzisiaj Adam Cieśliński. -Ale wiedziałem, że przyjdzie taki mecz, że wpadnie. Cieszę się, że nastąpiło to już w meczu z Wartą. To była bardzo ładna akcja, efektowna bramka i dzięki temu zdobyliśmy ważne trzy punkty. Zrobiliśmy duży krok do utrzymania. Na pewno brakuje jeszcze trochę punktów, ale cel jest coraz bliżej.

* Strzeliłeś już kiedyś gola przewrotką?

-Jak grałem w Toruniu, tylko z dalszej odległości, z około 15 metrów. Tu Adrian Frańczak wrzucił piłkę na długi słupek, Marcin Folc dobrze zgrał ją na siódmy metr. Gdy piłka była w górze, to przyszła mi myśl, żeby uderzyć przewrotką. Trafiłem idealnie. Radość była ogromna. Atakowaliśmy cały mecz, ale nie mogliśmy strzelić drugiego gola. Akurat w 90 minucie wyszła taka akcja i taka bramka.