Adam Cyrański - kandydat na Prezydenta miasta Kielce

Ogłoszenie wyborcze KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
emisja bez ograniczeń wiekowych

Urodziłem się i wychowałem w Kielcach. Tu zdobyłem wykształcenie i tu ma miejsce całe moje życie zawodowe. Zakładałem tu swoje firmy, jedną z nich jest założona z ojcem i bratem, Grupa MAC. To spółka akcyjna działającą w branży wydawnictw edukacyjnych dla uczniów, która dzięki nowatorskiemu i unikalnemu podejściu do metodyki nauczania stała się jednym z trzech największych wydawnictw tego typu w Polsce.

W działalności społecznej jako poseł ziemi Świętokrzyskiej zajmowałem się między innymi zabieganiem o przyznanie finansowania dla budowy drogi S74 na terenie woj. świętokrzyskiego oraz utworzeniem strefy przemysłowej na terenie niedoszłego lotniska w Obicach.
Zdecydowałem się wystartować w wyścigu o fotel Prezydenta miasta Kielce, ponieważ jestem przekonany, że jestem osobą, która może wprowadzić Kielce na właściwe tory rozwoju. Rozwoju, którego Kielcom zdecydowanie potrzeba biorąc pod uwagę rankingi życia w miastach, czy poziomu zarobków. Kielce zajmują w nich ostatnie miejsca. Dlatego stworzyłem program, którego realizacja zapewni lepszą przyszłość Kielc i poprawi jakość życia mieszkańców.

„Zostaję w Kielcach” to program, który przekrojowo wpłynie na jakość życia w Kielcach. Ma na celu zatrzymać negatywny trend wyludniania się naszego miasta. Żeby to uległo zmianie musimy wpłynąć na najważniejsze aspekty życia jak zarobki, infrastruktura, edukacja czy czas wolny. „Zostaję w Kielcach” to kompleksowy program, który sprawi, że Kielce staną się lepszym miejscem do życia. Nie będę Wam obiecywał gruszek na wierzbie, ale solidną pracę na rzecz naszego miasta!
Więcej na https://www.facebook.com/Cyranski.Adam

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie