Agnieszka Matysek trzecia w mistrzostwach świata

dor
Zawodnicy LKB Rudnik startowali w 17. Mistrzostwach Masters w biegach górskich w stylu alpejskim, które odbyły się w Pruske na Słowacji.

W imprezie rywalizowali reprezentanci 28 krajów. Największy sukces seniorski w historii klubu odnotowała Agnieszka Matysek. Startowała w reprezentacji Polski i zdobyła brązowy medal. 21 miejsce w kategorii do 65 lat zajął Marian Stylski, 29. pozycję w kategorii 50 lat wywalczył Sylwester Dudek, 40. lokatę w kategorii 40 lat zajął Norbert Stępniewski. Bieg otwarty na dystansie 10 kilometrów wygrał Piotr Jaśtal.