Agnieszka Wrona druga na zawodach w Warszawie

/dor/
S. Stachura
Zawodnicy Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego z powodzeniem startowali też w niedzielnych halowych zawodach w Warszawie.

Agnieszka Wrona zajęła drugie miejsce w skoku o tyczce z wynikiem 3,85. Zwyciężyła jej podopieczna Agnieszka Kolasa z SKLA Sopot, która rezultatem 3,95 poprawiła o 3 cm halowy rekord Polski juniorek młodszych, ustanowiony 26 stycznia w Kielcach.

Drugi w konkursie skoku wzwyż był Tomasz Król, który po raz kolejny pokonał wysokość 2,00. Trzecią lokatę w finale biegu na 60 m ppł zajął Krzysztof Radziszewski - 8,22. W eliminacjach uzyskał 8,20, zaledwie o 0,02 sek. gorzej od rekordu województwa świętokrzyskiego, który ustanowił przed tygodniem w Spale.