Alit Ożarów kończy sezon w czwartej lidze

KAR
Michał Hołody (z prawej) zdobył bramkę dla Alitu Ożarów w niedzielnym spotkaniu z Unią Sędziszów zwyciężonym przez ożarowski zespół 4:1 Kamil Markiewicz
Ożarowski zespół zwycięstwem pożegnał się z własnymi kibicami. W niedzielnym spotkaniu rozgrywanym na własnym boisku rozgromił Unię Sędziszów

W niedzielę, rozegrana została przedostatnia kolejka spotkań czwartej ligi. Alit Ożarów podejmował na własnym boisku Unię Sędziszów. Do przerwy gospodarze wygrywali 1:0, po trafieniu Jakuba Kwietnia. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części spotkania. Po dwóch golach Jakuba Mażysza i jednym Michała Hołody ożarowianie prowadzili 4:0. W końcówce bramkę dla gości zdobył z rzutu karnego Grzegorz Brożek.

Po spotkaniu zadowolenia z dobrej gry ożarowskiej drużyny nie krył jej szkoleniowiec Piotr Chorab. - Mecz ułożył się po naszej myśli, udanie pożegnaliśmy się ze swoimi kibicami - skomentował.

W czwartek rozegrana zostanie ostatnia kolejka. Alit zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Połaniec. Początek spotkania o godzinie 17.

W przyszłym tygodniu piłkarze ożarowskiego klubu spotkają się jeszcze na jednym treningu, przed wakacyjną przerwa, który zakończy się spotkaniem podsumowującym sezon.

W przerwie letniej w Alicie szykują się zmiany kadrowe. Na razie nie zapadły ostateczne decyzje w sprawie planowanych roszad. Rozmowy z zawodnikami mają rozpocząć się w najbliższych dniach. Na razie żaden z piłkarzy nie deklarował chęci odejścia, choć nie wykluczone, że zarząd klubu rozstanie się z niektórymi zawodnikami. Planowane są wzmocnienia kadry. Działacze już rozpoczęli poszukiwania nowych zawodników.

Przygotowania do nowego sezonu Alit rozpocznie w połowie lipca. Do tego czasu powinna zostać sfinalizowana część planowanych transferów.