Andrzej Piaseczny w szpitalu walczy z Covid-19. Jak się czuje? Nowe informacje [WIDEO]

Anna Bilska
Anna Bilska
Andrzej Piaseczny w szpitalu walczy z Covid-19. Podawany jest mu tlen oraz leki. Udało mu się nagrać film, na którym przeprasza fanów za przełożone koncerty oraz prosi o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny.
Andrzej Piaseczny w szpitalu walczy z Covid-19. Podawany jest mu tlen oraz leki. Udało mu się nagrać film, na którym przeprasza fanów za przełożone koncerty oraz prosi o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny. Fot. ZOOM / archiwum prywatne
Udostępnij:
Andrzej Piaseczny trafił do szpitala z powodu nasilenia objawów Covid-19. W środę opublikował film, na którym ledwo łapie oddech i przeprasza fanów za odwołane koncerty. Jednocześnie podziękował za fachową opiekę zespołowi medycznemu. Dziś już wiemy, że leczenie przynosi efekty i artysta czuje się lepiej.

W środę pochodzący z Pionek a mieszkający na stałe w Oblęgorze koło Kielc Andrzej Piaseczny opublikował film, w którym przeprasza fanów za odwołane koncerty. Podłączony do szpitalnej aparatury z tlenem, drżącym głosem zwrócił się do widzów:

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, który dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują.

Andrzej Piaseczny nagrał film w szpitalu. Fani poruszeni

Film poruszył fanów i przyjaciół artysty. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia składali na Instagramie między innymi prezenterzy Tomasz Kammel, Basia Kurdej-Szatan i Marzena Rogalska, Baron z zespołu Afromental, piosenkarki Kasia Moś, Cleo, Ania Karwan, Olga Szomańska, supermodelka Anja Rubik a także tancerz Michał Piróg.

Zobacz film na profilu Andrzeja Piasecznego na Instagramie opublikowany w środę:

Covid-19 to nie spacerek, ale jest lepiej

Zakażony koronawirusem Andrzej Piaseczny przez dziesięć dni leczył się w domu, ale niestety jego stan nie poprawiał się i musiał trafić do szpitala. Tutaj podawany jest mu tlen. Na filmie zamieszczonym na Instagramie widać było, że z trudem łapie każdy oddech. Artysta w rozmowie z "Echem Dnia" przyznał w środę wieczorem, że w szpitalu poza tlenem, otrzymał przeciwwirusowy lek Remdesivir i czuje się już lepiej. Dodał też, że jest dobrej myśli.

Fani życzą zdrowia i czekają na koncerty

Andrzej Piaseczny ze swoim zespołem do koncertowania po długiej przerwie wrócił na początku marca. Radość fanów i muzyków ze wspólnych spotkań jednak nie trwała długo, bo odbyło się zaledwie kilka wydarzeń. Z powodu choroby artysty kolejne przeniesiono na maj.

Fani Piasecznego czekają nie tylko na koncerty, ale też na jubileuszową płytę "50/50", która powstała z okazji 50-tych urodzin piosenkarza. Teraz już wiemy, że premiera ma odbyć się 7 maja. To będzie wyjątkowy album, ponieważ Andrzej Piaseczny poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. I tak powstał album z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny, wśród nich: Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek. Obecnie płyty w jubileuszowych edycjach można zamawiać w preorderze.

Media obecne terenie przygranicznym. Znamy zasady.

Wideo

Dodaj ogłoszenie