AZS UJK Kielce – Orzeł Przeworsk 37:24 (21:10)

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Kielce wygrał z Orłem Przeworsk.

AZS UJK Kielce: Barański, Duda – Dobrowolski 1, Grzesik 2, Papaj, Chrząszcz 3, Curyło 5, Boszczyk 7, Kutwin 4, Wójcik 4, Bar 1, Kumański 4, Hady 3 (1), Dylewicz 1.
Kielczanie mocnym akcentem zakończyuli rok, pokonując różnicą aż 13 bramek niezły zespół z Przeworska. Mecz ustawiły pierwsze minuty spotkania – jeszcze w 6 minucie był remis 3:3, a potem gospodarze zdobyli 10 bramek z rzędu! W 21 minucie było już 15:4. – Świetnie funkcjonowała obrona i bramka, rywale po prostu odbijali się od naszej strefy 6-0, a kontry kończył Daniel Boszczyk – mówił trener kieleckiego zespołu, Tomasz Błaszkiewicz.