Brąz dla Dominiki Burchan

ALI
Dominika Burchan zdobyła brązowy medal na międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych w Warszawie. Adam Ligiecki
Dominika Burchan, biegaczka buskiego klubu Słoneczko, zdobyła brązowy medal w międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych dla młodzieży, rozgrywanych w sobotę w Warszawie.

11-letnia Dominika wystąpiła w barwach reprezentacji Polski i zajęła trzecie miejsce w swojej koronnej konkurencji, biegu na 300 metrów.

Tydzień temu wygrała bieg na tym dystansie w XVI Krajowym Finale Czwartków Lekkoatletycznych. Zdobyła również główną nagrodę Grand Prix 2010 w świętokrzyskiej edycji Czwartków.
Dominika Burchan jest uczennicą klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Zbludowicach koło Buska Zdroju. W klubie Słoneczko jej trenerem jest Zdzisław Perepiczko.