Brązowy medal Karola Skowerskiego

/SAW/
Karol Skowerski.
Karol Skowerski. fot. Sławomir Stachura
Wielki sukces odniósł Karol Skowerski, bilardzista Nosanu Kielce. W rozegranych w Portugali zawodach Pucharu Europy kielczanin dotarł aż do półfinału, zdobywając brązowy medal.

Skowerski wygrał sześć kolejnych spotkań i dopiero w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą zawodów Anglikiem Chrisem Mellingiem 1:9.

W zawodach dobrze wypadł też inny bilardzista Nosanu Radosław Babica, który zajął 9 miejsce. Trzeci z Polaków Mariusz Skoneczny z klubu Duet Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki sklasyfikowany został na 65 pozycji.

Ostatnie tegoroczne zawody Pucharu Europy odbędą się w Hiszpanii w dniach 2-5 grudnia.