Buskowianka przegrała z Padwą Zamość

PK
W meczy drugiej ligi piłkarzy ręcznych, HBL Buskowianka Busko-Zdrój uległa Padwie Zamość.

HBL Buskowianka Busko-Zdrój - Padwa Zamość 27:36 (13:18)

HBL Buskowianka: Grabowski, Twaróg, Kowalski - Grzyb 4, Suchy 5 (1), Obłąk 2, Wójcik, Trutkowski, Żarnowski 2, Wenda 2 (1), Kowalski, Kutek 3, Bąk 6 (3), Jagielski, Solarski 2, Czaja, Zawada 1.

Gospodarze dobrze zaczęli mecz, w 7 minucie wygrywali 4:3. Od tego momentu jednak stracili cztery bramki z rzędu. Bardzo skuteczny w ekipie gości był Szymon Fugiel, który w całym meczu zdobył aż 12 goli. W pierwszej połowie drużyna trenera Kamila Zawady jeszcze nie dawała zamościanom odskoczyć, ale druga połowa należała zdecydowanie do Padwy.