Byliście na meczu GKS-u Rudki ze Spartakusem Daleszyce w RS Active 4 Lidze? Szukajcie się na zdjęciach

Wojciech Buras
Kibice zobaczyli ciekawe widowisko, w którym GKS Rudki pokonał Spartakusa Daleszyce. Dorota Prokop
GKS Rudki wygrał ze Spartakusem Daleszyce 2:1 w meczu 17. kolejki RS Active 4. Ligi. Kibice ujrzeli ciekawe widowisko. Zespół prowadzony przez Pawła Jaworka odrobił straty i triumfował za sprawą dwóch bramek Filipa Anduły. Zobacz galerię zdjęć widzów tego wydarzenia.

Zdjęcia kibiców z meczu GKS Rudki - Spartakus Daleszyce

GKS Rudki – Spartakus Daleszyce 2:1 (0:1)
Bramki: Filip Anduła 49, 72 - Kacper Chudecki 4.
GKS Rudki: Pietras – Kudzia, Stefański, Sala, Kowalski – Bednarski (46 Szymański), Małaczek, Stachura, Anduła (85 Czerwiński), Łyczak – Zębala (78 Gąsior).
Czerwona kartka: Mychajło Łyczak - Seweryn Kaleta.

Zobacz zdjęcia kibiców

Szybkie prowadzenie Spartakusowi dał Kacper Chudecki w 4 minucie spotkania. Do przerwy jego drużyna prowadziła jedną bramką. Po wyjściu z szatni GKS Rudki rzucił się do ataku, strzelając dwie bramki za sprawą Filipa Anduły. Końcówka spotkania była niezwykle emocjonująca. Po czerwonej kartce obejrzeli Seweryn Kaleta i Mychajło Łyczak. Zawodnik zespołu z Daleszyc został wykluczony z gry za przerwanie korzystnego ataku przeciwnika, natomiast Łyczak otrzymał drugą żółtą kartkę za kopnięcie piłki po gwizdku sędziego.