Byliście na meczu Orląt Kielce z Klimontowianką Klimontów? Szukajcie się na zdjęciach

Wojciech Buras
Mecz oglądali nie tylko kibice gospodarzy, a także spora grupa przyjezdna z Klimontowa. Zobacz więcej zdjęć na kolejnych slajdach. Wojciech Buras
Orlęta Kielce przegrały z Klimontowianką Klimontów 0:3 w meczu RS Active IV Ligi. Szlagierowo zapowiadający się mecz 9 kolejki cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców, którzy w dużym gronie zjawili się na stadionie w Kielcach.

Zdjęcia kibiców z meczu Orlęta Kielce - Klimontowianka Klimontów

Klimontowianka wyszła na prowadzenie w pierwszej połowie po golu z rzutu karnego Piatrenki. W drugiej części meczu podopieczni Marcina Wróbla podwyższyli wynik. Drugą bramkę dla ekipy z Klimontowa strzelił po prostopadłym podaniu Chmiel, a trzy minuty później znakomicie w polu karnym odnalazł się Wojtachnio i strzałem po krótkim słupku ustalił wynik spotkania.

Zobacz zdjęcia kibiców

Mecz cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy w niedzielne popołudnie zobaczyli trzy bramki.