Byliście na zwycięskim meczu Moravii Anna-Bud Morawica z Arką Pawłów? Szukajcie się na zdjęciach

Wojciech Buras
W niedzielnym meczu kibice Moravii mieli dużo powodów do radości. Więcej na kolejnych zdjęciach Tomasz Wierzbicki
Moravia Anna-Bud Morawica pokonała Arkę Pawłów 2:1 w meczu RS Active IV Ligi Świętokrzyskiej. Drużyna Macieja Śmiecha nie zawiodła kibiców, którzy w dużym gronie przybyli na stadion.

RS Active 4. Liga. Zdjęcia kibiców z meczu Moravia Anna-Bud Morawica - Arka Pawłów

Moravia szybko otworzyła wynik i już w 10 minucie objęła dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie gola kontaktowego dla Arki zdobył Mirosław Kalista, ale ostatecznie to drużyna Macieja Śmiecha wyszła zwycięsko z niedzielnego starcia 7 kolejki RS Active IV Ligi.

Zobacz zdjęcia kibiców

Moravia zaliczyła trzecią wygraną z rzędu, strzelając w tych spotkaniach w sumie 23 bramki.

Skrót i bramki z tego meczu możecie zobaczyć w naszym ostatnim magazynie Gol RS Active 4. Ligi. Zachęcamy do obejrzenia: