Centralna Liga Juniorów U-17. Korona gromi w Mielcu

Mateusz Dudek
Damian Wiśniewski
Bardzo wysokie zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze Korony Kielce. W dziewiątej kolejce Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu podopieczni trenera Michała Gębury pokonali na wyjeździe Stal Mielec aż 7:1

Stal Mielec U-17 - Korona Kielce U-17 1:7 (0:1)
Bramki dla Korony:[/b] Hubert Zwoźny 16, 90+2, Kacper Śliwa 48,60, Hubert Świecarz 68, 78, Miłosz Strzeboński 76 z karnego.

Korona: Mamla - Kudzia (60. Stawecki), Skiba (70. Zgrzebnicki), Kowalik, Święcki, Łoch (46. Przybysławski), Grabarczyk (65. Wierzchanowski), Zwoźny, Strzeboński, Świecarz, Śliwa (60. Denarczyk).

- Wynik świadczy o tym, że byliśmy zdecydowani lepsi. Szkoda, że do przerwy było tylko 1:0 bo mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, ale już po przerwie worek z bramkami się rozerwał i strzeliliśmy sporo bramek choć można było dołożyć jeszcze kilka bramek, ale też nie wolno być zbyt pazernym. Cieszymy się z wysokiej wygranej i już szykujemy się na następny mecz - powiedział nam Michał Gębura, trener Korony Kielce U-17.

W kolejnym meczu Korona zagra u siebie z Wisła Kraków. Ten mecz rozegrany zostanie w piątek, 18 października na stadionie przy ulicy Prostej 57. Początek o godzinie 14:30.

KIEDYŚ PASTWISKO, DZIŚ SUZUKI ARENA. ZOBACZ HISTORIĘ KIELECKIEGO STADIONU [ZDJĘCIA]