Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Mistrzowie Polski świetnie zaczęli drugą połowę. Szmal dał...

Cud nad Renem. Pięć lat temu Vive Tauron Kielce awansowało do finału Ligi Mistrzów. Zobacz ZDJĘCIA

Mistrzowie Polski świetnie zaczęli drugą połowę. Szmal dał się pokonać dopiero w 39 minucie, broniąc w tym czasie między innymi karnego Hansena, który najwyraźniej w pierwszej połowie wystrzelał się i potem nie stanowił już żadnego zagrożenia, oglądając mecz z łąwki. Vive Tauron prowadziło 18:16, a mogło jeszcze wyżej, ale nie gorszy od „Kasy” był „Titi” Omeyer. Kryzys w grze naszego zespołu przyszedł około 40 minuty, gdy prowadziliśmy 19:17. Kielczanie mieli problemy z pokonaniem bramkarza, popełnili kilka strat i w 46 minucie przegrywali 19:21.

Objaw choroby Alzheimera, który zauważysz podczas jazdy samochodem. Nie ignoruj go!