Czarni Połaniec wygrali z Nidą Pińczów 1:0 i zapewnili sobie awans do trzeciej ligi. Wielka radość w ekipie Czarnych [ZDJĘCIA]

dor, tk
Po zwycięstwie z Nidą Pińczów 1:0 w czwartkowym meczu czwartej ligi piłkarze Czarnych Połaniec zapewnili sobie pierwsze miejsce i awans do trzeciej ligi. Bramkę zdobył Maciej Witek w 56 minucie.– Emocje! Wygraliśmy po ciężkim meczu, rywale zagrali dla nas, mamy awans ostatnie mecze były zdecydowanie łatwiejsze. Drużyna Nidy ambitnie grała i w pierwszej połowie stworzyła sobie sytuację do zdobycia bramki. Drugą połowę zaczęliśmy stwarzając dogodne sytuację i strzeliliśmy gola, który jak się okazał był na wagę zwycięstwa i to dzięki kapitanowi naszej drużyny. Duże gratulacje dla każdego zawodnika, bo każdy przyczynił się do tego wyniku – powiedział kierownik drużyny Czarni Połaniec, Mateusz Sobierajski.– Trzy punkty, które dają nam awans bardzo cieszą. Ciężki mecz, ponieważ drużyna Nidy konsekwentnie i mądrze pracowała w defensywie nie pozwalając nam na wiele w ofensywnie. Teraz cieszymy się z awansu do III ligi i czekamy na kolejne mecze w Pucharze Polski – powiedział po spotkaniu kapitan drużyny Czarni Połaniec, Maciej Witek.Galeria ciekawych zdjęć z tego meczu autorstwa Tomasza Kaczmarczyka na kolejnych slajdach. (dor, tk) Fot. Tomasz Kaczmarczyk

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani