Czwarta liga. Remis Alitu Ożarów z Naprzodem Jędrzejów. Dwa gole Jacka Rożka

W meczu 13 kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej, Alit Ożarów na własnym boisku zremisował 2;2 z Naprzodem Jędrzejów.

Alit Ożarów - Naprzód Jędrzejów 2:2 (0:1),
Jacek Rożek 55, 64 z karnego - Jarosław Owczarek 29, Piotr Kasza 75.
Alit: Żytniewski - Tomasik (65 Tomasik), Skrobisz, Niziołek, Kosno, Głowacki (60 Kwiatkowski), Kiljański, Ponikowski, Marzec, Hołody (80 Stępień), Rożek.
Naprzód: M. Nawrot - Kowalczyk, Olszewski, Sputo, Butenko, Maciejewski, Mojecki, Owczarek, Osiński (68 Radziejewski), Kasza, Piechota.

Pierwsza połowa należała do Naprzodu. W 29 minucie w sporym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, najprzytomniej zachował się Jarosław Owczarek i wpakował piłkę do siatki. Po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od słupka.
Po zmianie stron do głosu doszli podopieczni trenera Tadeusza Krawca i szybko strzelili dwa gole. Najpierw Jacek Rożek po dośrodkowaniu, strzałem lobem pokonał bramkarza Naprzodu. Za kilka minut sędzia podyktował rzut karny za faul bramkarza gości na jednym z piłkarzy Alitu. Jedenastkę na gola zamienił Jacek Rożek.
Bardzo ambitnie grający goście doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu i strzale głową na 2:2 wyrównał Piotr Kasza.

- Rozegraliśmy dwie różne połowy, pierwszą słabszą, drugą zdecydowanie lepszą. Wiem, że może jest spory niedosyt, ale nie napinamy się na awans. Chcemy grać wygrywać, ale wiadomo, że nie zawsze się to uda. Ponadto naszym celem jest ogrywanie młodzieży i systematyczne wprowadzanie ich do składu - mówił po meczu Tadeusz Krawiec, trener Alitu.