Czwarta liga świętokrzyska. Przegrana Klimontowianki Klimontów z Alitem Ożarów

Fragment meczu, Klimontowianka - Alit.
Fragment meczu, Klimontowianka - Alit. facebook klimontowianka klimontów
W mecz 1 kolejki czwartej ligi, Klimontowianka Klimontów przegrała 1:2 z Alietm Ożarów.

Klimontowianka Klimontów - Alit Ożarów 1:2 (1:0)
Bramki: Maciej Kiliański - Patryk Marzec, Grzegorz Kwiatkowski.
Klimontowianka: Majchrowski - Mateusz Miłek, Dubiel, Maciej Miłek (75 Cebula), Wójcik, Kiliański, Szymański, Orłowski (70 Wiśnieski), Borycki, Mikosa (80 Lasota), Bernyś (90 Pyza).

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zespołem lepszym byli gospodarze i oni już w 5 minucie zdobyli bramkę. Maciej Kiliański ograł obrońcę i bramkarza i wjechał z piłką do bramki.
Po zmianie stron, lepsi byli podopieczni trenera Tadeusza Krawca i to Alit wyjechał z Klimontowa z kompletem trzech punktów.
Wszystkie wyniki 1 kolejki IV ligi świętokrzyskiej , składy, strzelcy, tabela - ZOBACZ TU

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!