Czwartoligowe zespoły z powiatu jędrzejowskiego odrobiły zaległości

Kamil Markiewicz
W weekend rozegrane zostały zaległe spotkania czternastej kolejki.

Punkt wywalczył Naprzód Jędrzejów, który zremisował bezbramkowo na własnym boisku z ŁKS Georyt Łagów. Unia Sędziszów przegrała na własnym boisku z Lubrzanką Kajetanów 0:1. Gola dla gości strzelił w 40 minucie Wojciech Skrzyniarz. Wierna Małogoszcz uległa na wyjeździe Czarnym Połaniec. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 86 minucie Patryk Tetlak.

Mistrzem jesieni został Neptun Końskie, który ma 40 punktów. Drugie miejsce zajmują Czarni - 39 punktów, a trzecie Zdrój Busko-Zdrój - 38 punktów. Najwyżej spośród drużyn z powiatu jędrzejowskiego uplasował się Naprzód, który z dorobkiem 34 punktów zajmuje czwarte miejsce. Wierna jest czternasta z 17 punktami na koncie. Unia plasuje się tuż nad strefą spadkową, na szesnastej pozycji z 14 punktami. Siedemnasta, przedostatnia jest TS 1946 Nida Pińczów - 14 punktów, a ostatnia Nidzianka Bieliny - 3 punkty.