Czwartoligowy Alit Ożarów rozegra dwa ostanie mecze rundy jesiennej

Kamil Markiewicz [email protected]
Pomocnik Michał Kamiński był wyróżniającym się piłkarzem Alitu Ożarów w niedzielnym meczu z Naprzodem Jędrzejów. Kamil Markiewicz
Nasza drużyna rozegra u siebie mecz ze Skałą i na wyjeździe z Pogonią

W niedzielnym meczu czwartej ligi Alit Ożarów przegrał na wyjeździe z Naprzodem Jędrzejów 0:1. Niestety w 37 minucie do własnej bramki trafił Radosław Czerwonka. - Boli taka porażka, bo do 70 minuty przeciwnik nie oddał strzału w światło bramki. To już nie pierwszy nasz samobój w tej rundzie. Niestety wszystkie miały wyraźny wpływ na końcowy rezultat. Ciężko mówi się o takim spotkaniu. Tak właśnie gramy, na boisku wygląda to nieźle, ale niestety po kiksach tracimy gole. Mam pogląd na tą drużynę. Wiem, jakie są jej słabe punkty i nad czym musimy pracować w przerwie zimowej. Na pewno będą nam potrzebne wzmocnienia - mówił Marcin Wróbel, grający trener Alitu.

W sobotę przyjeżdża Skała Tumlin

Przed Alitem dwa ostatnie mecze rundy jesiennej. W sobotę, 8 listopada, o godzinie 13, nasza drużyna podejmować będzie Skałę Tumlin. Zespół z Ożarowa wystąpi w tym pojedynku w optymalnym składzie.

Sobotni mecz będzie ważny dla układu tabeli, ponieważ Skała z 14 punktami zajmuje jedenaste miejsce, natomiast Alit ma o punkt mniej i jest trzynasty.

Wyjazdowe starcie z Pogonią

We wtorek, 11 listopada, o godzinie 12, na zakończenie rundy ekipa z Ożarowa zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Staszów. - Czekają nas bardzo trudne mecze, a po porażkach, które doznaliśmy nastroje w drużynie nie są dobre. Zostały dwie kolejki, w których będziemy musieli się wznieść na wyżyny swoich możliwości, zagrać ambitnie i spróbować zdobyć w nich punkty - powiedział szkoleniowiec ożarowskiego zespołu.
W minionej kolejce Pogoń pokonała na własnym boisku beniaminka Neptuna Końskie 1:0, natomiast Skała uległa w Ćmińsku, gdzie rozgrywa swoje spotkania występującemu od tego sezonu w czwartej lidze GKS Rudki 0:2.

Na koniec pucharowa potyczka

Wtorkowy mecz nie będzie ostatnim, jaki zespół z Ożarowa rozegra przed przerwą zimową. W sobotę, 15 listopada, o godzinie 12, Alit w meczu 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego podejmował będzie na własnym boisku lidera trzeciej ligi Wisłę Sandomierz.