Daleki wyjazd Alitu Ożarów do Radoszyc

KAR
W sobotnim spotkaniu Alit Ożarów przegrał na własnym boisku z liderem rozgrywek Wisłą Sandomierz 0:2. Do przerwy goście prowadzili 1:0, po golu Mateusza Michalskiego. W drugiej połowie do bramki gospodarzy trafił Daniel Beszczyński.

W środę, ożarowska drużyna rozegrała w Ćmińsku zaległy mecz 26. kolejki z Lubrzanką Kajetanów, który w pierwszym terminie 29 kwietnia nie odbył się z powodu złego stanu boiska. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0. Bramkę w pierwszej połowie zdobył Wojciech Skrzyniarz.

Przed zespołem z Ożarowa mecz 30. kolejki. W niedzielę, o godzinie 17, Alit zagra w Radoszycach z Partyzantem. Liczący niemal 130 kilometrów, to jeden z dalszych wyjazdów ożarowskiej ekip. W radoszyckiej ekipie pod znakiem zapytania stoi gra czterech zawodników, którzy zmagają się z urazami. To: Bartłomiej Idzikowski, Michał Grudzień, Karol Pańczyk i Aleks Kuśmierczyk.

W Alicie także zabraknie kluku zawodników. Michał Hołody i Jakub Mażysz pauzowali w środę za kartki, ale w meczu z Partyzantem będą mogli już wystąpić. Konrad Zdybski kontuzja kolana, także urazu kolana doznał Łukasz Ziemniak. Ich występ w Radoszycach stoi pod znakiem zapytania. Albert Ziółkowski do pracy wyjechał do Warszawy, na mecz w Radoszycach wróci.