Damian Noga najlepszy w Biegu Króla w Jaśle

(dor)
Damian Noga z medalem za zwycięstwo w Biegu Króla.
Damian Noga z medalem za zwycięstwo w Biegu Króla. Archiwum prywatne
Damian Noga z Żaczka Połaniec z dobrej strony pokazał się w Jaśle w Biegu Króla na dystansie 5 kilometrów. Był on dobrze obsadzony.

-Od początku biegu narzuciłem bardzo mocne tempo, którego rywale nie byli w stanie utrzymać. Wygrałem zdecydowanie pokonując 5 kilometrów w 15 minut i 5 sekund - z zadowoleniem mówił nam Damian Noga, znany biegacz z powiatu staszowskiego.

Drugie miejsce zajął Konrad Dziedzic z Krościenka z czasem 16 minut i 3 sekundy. Na trzeciej pozycji sklasyfikowany został natomiast Piotr Kobylarz z Rzeszowa z rezultatem 17 minut i 2 sekundy.

-Ciężko przepracowana zima zaczyna przynosić efekty w postaci rosnącej formy biegowej. Mam nadzieję, że kolejnych startach będzie jeszcze lepiej - dodał Damian Noga z Połańca.