Dariusz Starzyński szósty w Busku-Zdroju

Kamil Markiewicz
fanpage KS "Słoneczko" Busko-Zdrój
W niedzielę, w Busku-Zdroju odbyła się szesnasta edycja Biegu Zdrojowego. W zawodach wystartowało 75 uczestników z całego województwa.

Rywalizacja odbywała się na dystansie 10 kilometrów. W zawodach zwyciężył Dawid Kubiec z Juventy Starachowice, który uzyskał czas 32 minuty, 42 sekundy. Drugi był Michał Bąk z DAP Kielce/BBL Strawczyn z czasem 32 minuty i 51 sekund, a trzeci Sylwester Lepiarz z Wronowa z czasem 35 sekund i 20 sekund.

W zawodach udział wzięła trójka biegaczy z powiatu jędrzejowskiego. Najlepiej spisał się Dariusz Starzyński z Sędziszowa, który pokonał 10-kilometrowy dystans w czasie 35 minut, 32 sekundy. Ósmy był Marcin Domagała z Jędrzejowa z czasem 35 minut i 45 sekund. Na siedemnastej pozycji uplasował się Paweł Telka z Unii Małogoszcz, który uzyskał czas 42 minuty i 3 sekundy.