Dobre walki w Pucharze Polski i na gali kick boxingu zawodników kieleckiego klubu

dor
Robert Soboń (z prawej) wygrał zawodową walkę na gali kick boxingu.
Robert Soboń (z prawej) wygrał zawodową walkę na gali kick boxingu. Fot. Archiwum klubu
Kolejne udane starty zapisali na swoim koncie zawodnicy Sportowego Klubu Soma Gym Kick Boxing Kielce.

Zawodowa gala kick boxingu K-1
To już druga wygrana zawodowa walka Roberta Sobonia w kategorii 60 kilogramów w K-1, tym razem z Norbertem Piotrowskim z Fightera Wrocław. Porażki w debiucie zawodowym doznał Mateusz Jakubowski w kategorii 75 kilogramów w K-1, przegrał z Danielem Kolasińskim z Palestry Warszawa podczas zawodowej gali "Kickboxing Masters Series" w Mysiadle. - Wielkie brawa dla naszych zawodników za postawę, ponieważ nie było zbyt wiele czasu na odpowiednie przygotowania - powiedział Marek Soboń, trener Sportowego Klubu Soma Gym Kick Boxing Kielce.

Puchar Polski w kick boxingu
Puchar Polski w K-1, kick light w Bałtowie. Dwa złota i srebro zawodników Soma Gym Kick Boxing Kielce. Złote medale zdobyli w kick light Maciej Zyz - kadet w kategorii 42 kilogramów, Piotr Zych w kategorii 63 kilogramów juniorów. Wśród seniorów srebrny krążek wywalczył Daniel Zwada w kategorii 63 kilogramów. - Dodajmy, że Piotrek na co dzień trenuje w naszej filii w Busku Zdrój, gdzie zajęcia prowadzi Sylwester Kusztal. Wielkie brawa. Dla Maćka to świetny okres startowy w zawodach krajowych i zagranicznych, gdzie zawsze stawał na podium. Przed naszym młodym zawodnikiem lipcowe zgrupowanie kadry narodowej w kick light, a następnie mistrzostwa świata juniorów i kadetów, które odbędą się we wrześniu we Włoszech - dodał Marek Soboń.