Policjanci relacjonowali, że dostawczy fiat ducato najechał tu na tył osobowego renaulta. Mniejszym z aut podróżowały dwie kobiety i dwójka dzieci: 4- i 5-letnie. - Decyzją lekarza dzieci oraz kierowcę auta dostawczego przewieziono do szpitala na obserwację - informuje kapitan Paweł Obważanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie.
Dostawczak najechał na osobówkę - wypadek w powiecie pińczówskim
minos
Trzy osoby, w tym dwójka dzieci, trafiły do szpitala po wypadku, jaki miał miejsce w czwartek kilkanaście minut przed godziną 12 na trasie między Skrzypiowem a Michałowem w powiecie pińczowskim.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.