Dramatyczny wypadek na drodze krajowej numer 73 między...

  Dramatyczny wypadek na drodze krajowej numer 73 między Dąbrową a Wiśniówką koło Kielc! BMW wypadło z trasy. Kierowca nie żyje!

  elzem, alep

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Dramatyczny wypadek na drodze krajowej numer 73 między Dąbrową a Wiśniówką koło Kielc! BMW wypadło z trasy. Kierowca nie żyje!
  1/19
  przejdź do galerii

  ©Aleksander Piekarski

  Dramatyczny wypadek koło Kielc między Dąbrową a Wiśniówką na drodze krajowej numer 73. BMW z wielką siłą wypadło z drogi i staranowało bariery. Kierowca zginął na miejscu, miał 48 lat.


  Jak informują służby ratunkowe, około godziny 21 we wtorek 1 stycznia, osobowy samochód bmw uderzył z wielką siłą i staranował barierki, wypadł za drogę i zatrzymał się na betonowym przepuście obok niej.
  W środku uwieziony był kierowca, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych zaczęli go uwalniać. Niestety szybko okazało się, że nie żyje. Lekarz pogotowia, który przybył na miejsce stwierdził zgon mężczyzny.

  Auto wypadło z trasy na jezdni prowadzącej od Kielc w stronę węzła Kajetanów gdzie łączy się krajowa 73 z ekspresową 7 na łuku drogi między salonem samochodowym w Dąbrowie a nowym osiedlem w Kajetanowie.

  BMW, prawdopodobnie z serii 5, model kombi musiało jechać z dużą szybkością. Kiedy wypadło z drogi mogło lecieć w powietrzu nawet kilkadziesiąt metrów. Pokonało bariery przy drodze i wylądowało na betonowym przepuście. Wypadek miał miejsce na terenie gminy Masłów w powiecie kieleckim.

  Policja prowadzi na miejscu swoje czynności, trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

  Na drodze z Kielc w kierunku węzła Kajetanów na ekspresowej "7" kilkadziesiąt minut po wypadku były już tylko niewielkie utrudnienia. Akcja ratownicza odbywała się poza drogą - samochody, straży, policji , pogotowia stały na psie awaryjnym lub na bocznej drodze prowadzącej koło 73. Ruch odbywa się więc normalnie.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Czy znasz te niezwykłe fakty z życia gwiazd? Nasz plotkarski quiz może cię zaskoczyć!


  Te współczesne choroby przeszkadzają w nauce. Pomóż swojemu dziecku  Kiedy Europejczycy opuszczają rodzinne gniazdo?  Jak zmieniły się ceny w ciągu ostatnich 8 lat? [PORÓWNANIE]
  NAJBOGATSZE RODZINY w Polsce 2018. Ile zarabiają? Czy dadzą początek dynastiom biznesu?  500 plus to mało. W innych krajach rozdają lodówki i mieszkania!
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (95)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (95) forum.echodnia.eu

  Podniebna gmina Łopuszno [WIDEO, ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce