Dwusobowe zaproszenie na spektakl Królowa Śniegu

Redakcja

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ
„ Dwuosobowe zaproszenie na spektakl Królowa Śniegu”

  • prenumerata cyfrowa na 90 dni z e-wydaniem”

I. Postanowienia Ogólne
1.Regulamin Akcji Promocyjnej określa zasady i sposób przeprowadzenia akcji promocyjnej „Zaproszenie na spektakl Królowa Śniegu + prenumerata cyfrowa na 90 dni z e-wydaniem”.
2.Organizatorem akcji promocyjnej („Akcja Promocyjna”) jest Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-675 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym w wysokości 42.000.000,00 PLN, NIP 522 01 03 609, REGON 012047699 („Organizator”).

II. Warunki udziału w Akcji Promocyjnej
1.Akcja Promocyjna trwa od 15.11.2017 do wyczerpania zapasów upominków objętych promocją, lecz nie dłużej niż do dnia 23.11.2017 r.
2.Uczestnicy zostaną poinformowani o wyczerpaniu upominków poprzez stosowną informację umieszczoną w serwisie plus.echodnia.eu/wykup-dostep/.
3.Akcja Promocyjna odbywa się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
4.W akcji może wziąć udział osoba fizyczna („Uczestnik”), która łącznie spełni następujące warunki:
a)ukończyła lat 18
b)posiada pełną zdolność do czynności prawnych
c)nie jest pracownikiem, pracownikiem tymczasowym lub współpracownikiem Organizatora ani członkiem jego najbliższej rodziny. Przez członków najbliższej rodziny rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, małżonków rodzeństwa, krewnych w linii bocznej i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
d)między dniem 15.11.2017 r. a dniem 23.11.2017 r. dokona zakupu prenumeraty cyfrowej gazety Echo Dnia na 90 dni za pośrednictwem serwisu plus.echodnia.eu.
5.Informacje o upominkach prezentowane na stronie serwisu plus.echodnia.eu/wykup-dostep/ nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

III. Przedmiot Akcji Promocyjnej
1.Uczestnik, który dokona zakupu prenumeraty cyfrowej zgodnie z pkt II ppkt 4 nabywa prawo do otrzymania upominku w postaci Dwuosobowego zaproszenia na spektakl Królowa Śniegu. Występ odbędzie się 2 grudnia 2017 r. o godz. 14 i godz. 17.00 na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury, Pl. Moniuszki 2 B. Prawo do upominku powstaje z dniem zapłaty za prenumeratę cyfrową, to jest z dniem zarachowania środków na rachunku bankowym Organizatora. O wyborze godziny spektaklu decyduje kolejność odbioru zaproszeń.
2.Upominek zostanie przekazany Uczestnikowi osobiście. Uczestnik winien odebrać upominek w Biurze Obsługi Czytelnika w siedzibie redakcji Echa Dnia, Al. IX Wieków Kielc 4, 25-516 Kielce, w godzinach 8-16, w dni robocze, od poniedziałku do piątku.
3.Upominki nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub rzeczowy.
4.Uczestnik ma prawo do jednego Upominku.
5.Upominki otrzymane w Akcji Promocyjnej nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26.07.1991 roku (Dz. U z 2016 roku, poz. 2032 ze zm.).
6.Zwolnienie, o którym mowa w pkt 6 nie dotyczy Upominków otrzymanych przez Uczestnika w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

IV. Reklamacje
1.Uczestnik ma prawo do składania reklamacji związanych z Akcją Promocyjną.
2.Reklamacje mogą być zgłoszone:
a)osobiście w formie ustnej lub pisemnej w siedzibie redakcji Echa Dnia,
Al. IX Wieków Kielc 4, 25-516 Kielce
b)listownie na adres: Redakcja Echa Dnia, Al. IX Wieków Kielc 4, 25-516 Kielce
3.mailem na adres: plus@echodnia.eu z dopiskiem „Reklamacja – Dwuosobowe zaproszenia na spektakl Królowa Śniegu. Reklamacja powinna zawierać co najmniej imię i nazwisko zgłaszającego oraz zwięzły opis zarzutów.
4.Organizator rozpatruje reklamacje niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego Uczestnik zostanie powiadomiony pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu. Na wniosek Uczestnika odpowiedź może być wysłana za pośrednictwem poczty elektronicznej.
5.Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia roszczeń we właściwym sądzie powszechnym.

V. Dane osobowe
1.Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane w celach przeprowadzenia Akcji Promocyjnej, w tym wydania upominku oraz czynności reklamacyjnych. Za dane osobowe przyjmuje się: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail.
2.Administratorem danych osobowych jest Organizator.
3.Dane osobowe Uczestników będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 roku, poz.922 ze zm.).
4.Podanie danych jest dobrowolne jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w Akcji Promocyjnej.
5.Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

VI. Postanowienia końcowe
1.Regulamin dostępny jest na stronie plus.echodnia.eu/wykup-dostep/
2.Akcja Promocyjna nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 roku (Dz. U. z 2016 roku, poz. 471 ze zm.).

Najnowsze oferty na Black Friday

Materiały promocyjne partnera

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.