Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Dyrektor kieleckiego oddziału GDDKiA Krzysztof Strzelczyk po 45 latach pracy w drogownictwie przeszedł na emeryturę. Było piękne pożegnanie

Anna Kowalska
Dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Krzysztof Strzelczyk podczas pożegnania. Zobacz na zdjęciach jak żegnano dyrektora.
Dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Krzysztof Strzelczyk podczas pożegnania. Zobacz na zdjęciach jak żegnano dyrektora. archiwum
Krzysztof Strzelczyk, dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, po ponad 45 latach pracy w drogownictwie przeszedł na emeryturę.

Dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Krzysztof Strzelczyk po 45 latach pracy w drogownictwie przeszedł na emeryturę

Krzysztof Strzelczyk kierował kieleckim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przez ostatnich dziesięć lat. To okres realizacji największych inwestycji w historii województwa świętokrzyskiego. W tym czasie dokończona została między innymi budowa drogi ekspresowej S7 w naszym regionie, rozpoczęła się także realizacja pięciu odcinków kolejnej ekspresowej trasy – S74 oraz obwodnic Wąchocka, Morawicy i Ostrowca Świętokrzyskiego. Zrealizowanych zostało wiele ważnych zadań dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Krzysztof Strzelczyk całe zawodowe życie związał z kieleckim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i jego poprzednimi strukturami. Po studiach, w 1978 roku rozpoczął pracę jako stażysta w Rejonie Dróg Publicznych w Starachowicach. Był kolejno majstrem, kierownikiem w Wytwórni Mas Bitumicznych w Marcinkowie, kierownikiem robót drogowych. W 1982 został zastępcą dyrektora Rejonu Dróg Publicznych w Starachowicach, a w 1989 roku dyrektorem. Ze starachowickim Rejonem związał się na 28 lat, a kilkakrotnie przekształcaną jednostką kierował nieprzerwanie przez 17 lat.

W 2006 został zastępczą dyrektora kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na tym stanowisku nadzorował głównie planowanie i przygotowanie inwestycji.

Na Dyrektora Oddziału powołany został w 2014 roku. W ostatnich latach nadzorował nie tylko inwestycje w Świętokrzyskiem, ale także na terenie Mazowsza, Podlasia i Lubelszczyzny.

W ostatnich dniach lutego dyrektor Strzelczyk pożegnał się z pracownikami oddziału w Kielcach.

Zobaczcie galerię zdjęć z pożegnania dyrektora Strzelczyka , dyrektora kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie