Dziewczynom z UKS Iwaniska zabrakło szczęścia

/DOR/
Kamil Markiewicz
W sobotę piłkarski nożne UKS Iwaniska zainaugurowały nowy sezon w świętokrzyskiej trzeciej lidze kobiet. Nasze futbolistki zagrały u siebie z Hetmanem Włoszczowa, któremu uległy 2:3, choć do przerwy prowadziły 2:1.

Gole dla ekipy z Iwanisk strzeliły Kinga Bajak i Karolina Bień. - W tym spotkaniu zabrakło nam szczęścia, ponieważ straciliśmy trzecią bramkę w ostatniej minucie mecz - mówił Grzegorz Starba, trener zespołu z Iwanisk.

W niedzielę 14 września, o godzinie 13, w meczu drugiej kolejki, UKS podejmował będzie u siebie beniaminka rozgrywek UKS Spartę Daleszyce, który w pierwszej kolejce rozgromił Zdrój Busko-Zdrój aż 16:0. - Graliśmy z zespołem z Daleszyc, ale w rozgrywkach szkolnych. Myślę, że ten wysoki wynik spowodowany był tym, że to zespół z Buska-Zdroju zagrał słabo - dodał szkoleniowiec UKS. Wynik niedzielnego meczu UKS Iwaniska ze Spartą, po jego zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA.