Dziś 19.05.2021 gra świętokrzyska piłkarska trzecia liga. Sprawdź wyniki i tabelę

PK
Archiwum
Dziś, w środę 19.05.2021 gra świętokrzyska piłkarska trzecia liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Wisła Sandomierz - Avia Świdnik 0:1 (0:1), Mateusz Kompanicki 12.
Wisła: Jurewicz – Siedlecki (64. Serek), Sudy, Kajpust, Pieniążek (80. Wiśniewski) - Stańczyk, Tyl, Diel (80. Taranek), Chmielowiec (64. Antochów), Zawiślak - Matuszewski.

Z kilku okazji do zdobycia goli goście wykorzystali pierwszą. Potem kilka razy groźnie strzelali (Kompanicki w 29, Rafał Kursa w 50 i 56, Dominik Maluga w 80), ale albo dobrze bronił Michał Jurewicz, albo uderzenia były minimalnie niecelnie. Wisła najlepszą okazję miała w 66 minucie, ale na wysokości zadania stanął bramkarz Avii, dla której była to piąta wygrana z rzędu.

Lewart Lubartów - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1:1 (1:1), Grzegorz Fularski 30 - Damian Mężyk 45.

Pierwsza połowa z przewagą KSZO, ale gola pierwsi zdobyli gospodarze. Tak zwany centrostrzał odbił się od poprzeczki bramki gości, piłka spadła pod nogi Grzegorza Fularskiego, który skierował ją do bramki. Ostrowczanie jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać - dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego sfinalizował strzałem głową Damian Mężyk.

W drugiej połowie oba zespoły prowadziły dość otwartą grę i stwarzały sobie okazje do wyjścia na prowadzenie, ale brakowało precyzji w strzałach. Najlepszą okazję Lewart miał w 74 minucie, ale bramkarz KSZO, Paweł Lipiec, obronił rzut karny.

ŁKS Probudex Łagów - Cracovia II Kraków 2:2 (1:1), Maciej Kolasa 11, 59 – Mateusz Jarzynka 22, Ferreira Dias Vinícius 75.
ŁKS Probudex: Michalski – Rogala, Ślefarski, Biesiada, Krzeszowski – Kolasa, Szałas (81 Mójta), Gierczak, Mydlarz, Baran – Szymański.

Gospodarze dość szybko wyszli na prowadzenie - w 12 minucie centrował Patryk Baran, a celnym strzałem głową popisał się Maciej Kolasa. W podobny sposób wyrównały rezerwy "Pasów" - po dośrodkowaniu z rzutu wolnego skutecznie główkował Mateusz Jarzynka. W pierwszej połowie goście mieli jeszcze jedną okazję - w 34 minucie Marcin Budziński z rzutu z wolnego uderzył w poprzeczkę. ŁKS Probudex mógł wrócić na prowadzenie w końcówce pierwszej połowy, ale najpierw strzał Michała Mydlarza obronił bramkarz Cracovii, a Mikołaj Szymański nieznacznie chybił.

Po przerwie nieznaczną przewagę osiągnęli goście, ale gola zdobyli łagowianie. W 62 minucie znów skutecznie główkował Kolasa, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Cracovia wyrównała kwadrans przed końcem i była to czwarta w tym meczu bramka zdobyta głową. Brazylijczyk Vinicius trafił po podaniu Daniela Pika. W 81 min szansę miał Adam Mójta, ale lepszy był bramkarz.

Hetman Zamość - Korona II Kielce 1:0 (0:0), Łukasz Pokrywka 51. RELACJA TUTAJ.
Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1), Szymon Grabarz 39, Michał Mistrzyk 50.
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 3:2 (2:0), Dawid Bałdyga 18, Luigi D’Apollonio 36, Paweł Szołtys 81 - Paweł Zabielski 57, Olaf Martynek 84.
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 4:1 (1:0), Damian Łanucha 43, Sebastian Fedan 73 z karnego, Łukasz Siedlik 78 z karnego, Dariusz Kamiński 84 - Jan Peda 5.
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 1:2 (1:1), Jakub Burnat 19 - Dominik Ochał 23, Daquan King 50.
Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów 1:0 (0:0), Hubert Kotowicz 90+4.
Wisła Puławy - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 (1:0), Dominik Cheba 22, Mateusz Pielach 52 - Arkadiusz Maj 58.

21. Hetman Zamość 34 11 28–118
1. miejsce - awans, 16.-21. miejsce - spadek.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: