Efektowna wygrana Sparty Dwikozy z Piastem Stopnica i awans na trzecie miejsce w tabeli [CIEKAWE ZDJĘCIA]

dor
Sparta Dwikozy pewnie wygrała z Piastem Stopnica 5:1, mimo że w pierwszej minucie przegrywała 0:1. Fot. Sparta Dwikozy/Facebook
Efektowne zwycięstwo odniosła Sparta Dwikozy w piątej kolejce klasy okręgowej. U siebie pokonała drużynę Piasta Stopnica 5:1 i awansowała na trzecie miejsce w tabeli - za Starem Starachowice i Orliczem Suchedniów. Zachęcamy do obejrzenia bardzo ciekawej galerii zdjęć z tego pojedynku z klubowego profilu Sparty na Facebooku.

Sparta Dwikozy - Piast Stopnica 5:1 (4:1)
Bramki: Paweł Koczwara 14, Kamil Guściora 18, Marcin Siudak 26, Damian Prarat 42, Adrian Rutyna 65 - Adrian Jankoski 1 z karnego.
Sparta D.: Saracen - Guściora (86. Cieśla), Rosowicz, Prarat (60. Rutyna), Drożdżal - Rębisz (56. Lebida), Spyra, Siudak, Kułaga - Koczwara (65. Bidas), Majewski.
Piast: Siek - Waryło (15. Tłuścik), Rajca, Plewa, Majka (70. Bracisiewicz) - Jędo (80. Śliski), Walasek, Machniak, Pitkiewicz - Jankoski, Kamiński.

-W 1 minucie przegrywaliśmy 0:1, ale drużyna szybko się podniosła i do przerwy prowadziła 4:1. Losy spotkania były już właściwie rozstrzygnięte. Po przerwie było dużo fajnego grania - powiedział Rafał Oleniacz, trener Sparty.