Ekom Futsal Nowiny zatrzymał lidera. Teraz jedzie do Rzeszowa

/KAR/
Grzegorz Jagodzki zdobył bramkę dla Ekom Futsal Nowiny w meczu z Gwiazdą Ruda Śląska. archiwum klubu
W sobotnim meczu czwartej kolejki pierwszej ligi futsalu Ekom Futsal Nowiny zremisował we własnej hali z Gwiazdą Ruda Śląska 4:4.

Nasz sobotni przeciwnik, to spadkowicz z ekstraklasy, który przed meczem z drużyną z Nowin był liderem pierwszoligowych rozgrywek. Podopieczni trenera Piotra Lichoty do przerwy przegrywali 1:3. W drugiej połowie ich gra znacznie się poprawiła, zdobyli trzy bramki, doprowadzając do remisu. Gole dla naszej ekipy strzelali: Maciej Cibor, Rafał Zygan, Grzegorz Jagodzki, Michał Terefeńko.- Druga połowa była najlepszą, jaką widziałem w wykonaniu naszego zespołu - mówił po spotkaniu Piotr Lichota.

W niedzielę 20 października, o godzinie 17.15 nasza drużyna w meczu piątej kolejki zmierzy się na wyjeździe z siódmym zespołem z tabeli Heiro Rzeszów, który ma na swoim koncie cztery punkty. Nasza drużyna obecnie z pięcioma punktami zajmuje piątą pozycję w tabeli pierwszej ligi.